Ota yhteyttä

Yhteydenottolomake

Aihe(Pakollinen)
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
Pääkonttori

Samat Nordic Oy

Terminaalitie 8
90400 Oulu 
Puh. +358 207 548 100
HÄTÄNUMERO  +358 40 837 0045
Access map

Muut toimipisteet

Samat Nordic Oy
Satamantie 4, 49460 Hamina
Access map

Samat Nordic Oy
Ruokluodonkatu 2,  26100 Rauma
Access map

Samat Nordic Oy
Holkkitie 14,  00880 Helsinki
Access map

Haanpaa Oü
Ruunaoja 6/1 11415 Tallinn ESTONIA
Access map

Yhteystiedot

Juha Penttilä
Toimitusjohtaja
+358 40 706 7792
juha.penttila@samat.com

Ari Kurvi
Myynti
+358 400 654 784
ari.kurvi@samat.com

Toni Stenberg
Operatiivinen toiminta
+358 401 800 965
toni.stenberg@samat.com

Marko Viitala
Kuljetussuunnittelu
+358 405 711 182
marko.viitala@samat.com

Sanna Jaukkuri
Laatu, terveys, turvallisuus ja ympäristö
+358 40 195 0805
sanna.jaukkuri@samat.com

Erik Kuula
Tekniikka, terminaalit ja kalusto
+358 400 342 169
erik.kuula@samat.com

Tiit Parik
Viron liiketoiminta
+372 516 8412
tiit.parik@samat.com